Сьогодні, 22 липня, о 18.30 в міському будинку культури імені Івана Кулика черкащани зможуть побачити вражаюче добру і мудру комедію «Хто в домі господар?!».
Саме цією, улюбленою тисячами черкащан, виставою Черкаський драматичний театр імені Шевченка і завершує нинішній театральний сезон. Тож у театрі щиро запрошують усіх на останню виставу сезону.
Черкаський театр закриє сезон доброю і мудрою комедією
1554
22.07.2015
Культура
Культура
Стрічка новин
18.06.2026
17.06.2026
16.06.2026
16.06.2026
16.06.2026
03.06.2026
27.05.2026
26.05.2026