Змінювати треба і найменших клерків, які сидять і почувають себе пупами землі
Змінювати треба і найменших клерків, які сидять і почувають себе пупами землі
Ще ніколи в житті не почувалася такою приниженою. Мабуть, сьогодні просто почала втрачати віру в свій народ. Влада вам погана? Зарплати малі? А на себе дивитися пробували? Цьому народу не допоможе ні зміна президента, ні революція гідності (навмисне з маленьких букв, бо узагальнюю). Не святі горщики ліплять...
03.08.2015
Общество